biuro@realizatornia-studio.pl

Kontakt

Obszar 
działania

Twój e-mail:
Imię i nazwisko
Numer telefonu
Wiadomość
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Napisz do nas

Anna 

Architekt wnętrz. Absolwentka Wydziału architektury wnętrz Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Serce naszego zespołu - autorka większości szalonych rozwiązań i aranżacji. Chłopaki z ekipy remontowej dostają gęsiej skórki na wieść o jej kolejnych pomysłach, za to efekt końcowy zachwyca wszystkich!

 

Agata

Z wykształcenia adwokat. Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego. Ogarnia umowy, rozmowy z zarządcami, telefony do księgowej. Przewiduje problemy, bywa że niszczy marzenia (na realizację tych najbardziej odjechanych projektów), zdarza jej się też zabłysnąć wnętrzarskim geniuszem.

 

 

O nas

13 kwietnia 2022
Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą realizacją. Jest to przytulne i nowoczesne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Na przestrzeni 50m2 urządziłyśmy salon z aneksem kuchennym, dwa zgrabne pokoje i łazienkę.
29 kwietnia 2021
Przedstawiamy eleganckie 3 pokoje na 54m2. Zdecydowanie jest to propozycja dla osób które szukają lokum z charakterem. Tutaj nadaje go granatowo-różowa kolorystyka, odważny motyw glazury w przedpokoju i łazience oraz
18 lutego 2021
Tym razem propozycja dla osób poszukujących odrobiny luksusu, ale i ciszy, spokoju i kontaktu z naturą.  Na niecałych 50m2 urządziłyśmy trzy pokoje, w tym salon z aneksem kuchennym. Na ścianie
zielony salonAKTUALNIE
W SPRZEDAŻY

Kim jesteśmy

salon antresola

Studio Remontowe

REALIZATORNIA

+48 534708521

+48 787711391

logo
+48 787711391
REALIZATORNIA to biuro projektowania wnętrz i studio remontowe. Powstała z pasji do tworzenia niebanalnych wnętrz, ze sprzeciwu wobec nudy wiejącej ze ślepego powielania wnętrzarskich trendów, z chęci bycia sobie samym “szefowymi” i radości z przemieniania brzydkiego w piękne.

Jeśli nie masz pomysłu na swoje mieszkanie, nie masz głowy do wybierania, szukania, dopilnowania fachowców - nasza oferta jest dla Ciebie. Proponujemy gotowe do wprowadzenia mieszkania z rynku wtórnego oraz pierwotnego. Jeśli masz już mieszkanie, skontaktuj się z nami. Wykonujemy kompleksowe i koncepcyjen projekty wnętrz oraz możemy zaproponować usługę remontową wraz z nadzorem architekta wnętrz. Wymyślimy rozwiązania najlepsze dla Ciebie, przeprowadzimy remont od A do Z, łącznie z końcowym sprzątaniem, a Tobie pozostanie tylko zamieszkać!

zielona ściana

NASZA OFERTA

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

kompleksowe i kncepcyjne projekty wnętrz

PROJEKTY
WNĘTRZ 

daj nam klucze i poczekaj na efekt wow!

REMONTY
POD NADZOREM
ARCHTEKTA WNĘTRZ

sprawdź co aktualnie mamy w sprzedaży

 

GOTOWE
MIASZKANIA

projekty wnętrz
remonty pod nadzorem architekta wnętrz
mieszkania na sprzedaż
salon z nibieskim fotelem
OFERUJEMY GOTOWE MIESZKANIA ORAZ 
PAKIETY WYKOŃCZENIA MIESZKAŃ
ZGODNE ZE SPECJALNIE OPRACOWANYMI STANDARDAMI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

salon fotel
architekt wnętrz