Pobierz bezpłatny mini poradnik - Znaczenie kolorów według Feng Shui.

 

Dlaczego czarno-biała kuchnia może prowadzić do rozwodu?

 

Zapisz się do listy mailingowej i pobierz darmowy ebook.

Promocja!

wyceń projekt

Feng shui

Portfolio

Usługi wykończeniowe

Projekty wnętrz

analizy feng shui

Projekty wnętrz na podstawie 

 
Umów się na bezpłatną konsultację już dziś!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Niech Twoje mieszkanie 
ładuje energią i zachwyca

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NAMI

Być może już dziś zrobisz pierwszy krok w stronę swojego wymarzonego domu. Domu, kóry będzie wspierał Cię codziennie!

 

Jeżeli chcesz otrzymać indywidualną ofertę, zapraszamy do kontaktu. Potrzebujemy informacji o metrażu, lokalizacji oraz planowanym rozpoczęciu prac. Było by super gdybyś przesłał nam również rzut mieszkania (oczywiście, jeśli go posiadasz).

Kliknij i umów się 
na bezpłatną niezobowiązującą konsultację

Nasze projekty

Zamów

Wiemy jak cenny jest twój czas. Projekt, to opracowanie, które otrzymasz w formie elektronicznej i papierowej, które stanowić będzie przewodnik po całym procesie wykończenia. Pozwoli Ci to znacznie usprawnić proces poszukiwania fachowców, zamawiania wycen oraz samych zakupów całego koniecznego wyposażenia. 

 

Zdobąź profesjonalne wsparcie i pozwól sobie na naprawdę dobrze zaplanowane wykończenie swojego wymarzonego mieszkania! To nie tylko gwarancja efektu, ale również relana

oszczędność twojego czasu i nerwów.

 

Tylko 15.03.2023r. analiza feng shui w cenie projektu wnętrza!

 

Koszt samej analizy feng shui to kwota od kilku do nawet kilkunastu tysięcy. W pierwszej edycji naszych projektów feng shui możesz otrzymać ją w cenie projektu! Dodatkowo eksperci feng shui, zwykle nie łączą wykonywania analiz z projketowaniem wnętrz. Nasza usługa jest unikalna i ułatwia drogę do wymarzonego domu, który będzie ładował energią każdego dnia.

 

 

opracowanie przygotowane indywidualnie dla Twojego mieszkania obejmujące:

 • opis Twojej przestrzeni według podziału na 8 stref;
 • wskazówki dotyczące wspierającej kolorystki, materiałów, kształtu mebli i dekoracji,
 • propozycja zmiany rozmieszczenia mebli
 • moodbord kolorystyczny. 

 

Oferta

Indywidlany

wykres feng shui 

 • konsultacja wstępna
 • ekspertyza feng shui
 • zbieranie inspiracji
 • fotorealistyczne wizualizacje 3D 
 • interaktywna lista elementów zawierająca odnośniki do sklepów oraz kosztorys
 • dokumentacja techniczna - rzuty wszytskich ścian, rysunki całej zabudowy na wymiar, rysunki rozmieszczenia płytek 

Kompleksowy projekt wnętrza

poprzedzony eksprtyzą feng shui

To pierwsza edycja projektów wnętrza w oparciu o zasady sztuki feng shui.

 

Dla wszytskich, którzy umówią się na wykonanie projektu do 15.06.2023r. projekt wnętrza w oparciu o zasady feng shui w cenie porjektu kompleksowego 

 

 

Opinie naszych klientów

Realizatornia to firma dwóch sióstr:

 

Anna - dyrektor kreatywny - mgr Wydziału Architektury Wnętrz Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz Certyfikowany Ekspert Feng Shui

 

Agata - dyrektor zarządzający- odpowiedzialna zarówno za organizację, kontakty z księgową i kwestie finansowe, jak również wsparcie projektowe

 

 • Zajmujemy się projektowaniem i wykańczaniem wnętrz od 2013r. 

 • Stale współpracujemy z ekipami wykończeniowymi, dzięki czemu mamy praktyczną wiedzę i doświadczenie w realiach budowlanych. 

 • Nasze projekty są możliwe do wykonania - zawsze staramy się zminimalizować rozwiązania, które mogą sprawić kłopot wykonawcom. 

 • Dbamy o ustalony budżet. Mamy długoletnie doświadczenie w wykonywaniu remontów pod klucz, wiemy gdzie można (i warto) szukać oszczędności. 

 • Posiadamy bazę sprawdzonych wykonawców. Potrafimy dogadać się z panem Mietkiem glazurnikiem, albo Robertem od instalacji - chętnie podejmiemy się kompleksowej realizacji lub nadzoru nad realizacją przez wybraną przez Ciebie ekipę.  

 

Kim jesteśmy?

Dla kogo jest projekt wnętrza 
w zgodzie z feng shui?

Feng shui to metoda urządzania przestrzeni oparta o klarowne i logiczne zasady. Większość reguł opiera się o pojmowanie człowieka jako elementu natury. Budując współczesne budynki mieszkalne odwracamy się często od naturalnych potrzeb człowieka. W urządzaniu zgodnie ze sztuką feng shui chodzi o to, by zaplanować przestrzeń tak aby odpowiadała ona naszym nieuświadamianym, naturalnym potrzebom.

 

Wnętrze urządzone zgodnie z zasadami feng shui będzie „działało” – sprzyjało odpowiednim sferom życia, niezależnie od tego czy domownicy „wierzą” w feng shui czy nie, a nawet od tego czy w ogóle mają świadomość, że wnętrze jest zgodne lub nie z zasadami feng shui.

 

Wbrew krążącym mitom, wnętrze urządzone zgodnie z feng shui nie musi w ogóle na takie „wyglądać” na pierwszy rzut oka. Wielu osobom wydaje się, że urządzając wnętrze zgodnie z zasadami feng shui trzeba będzie ściany pomalować na czerwono-żółto, wstawić chińskie parawany, powiesić dzwonki i papierowe żyrandole z frędzelkami. Absolutnie tak nie jest i nie należy się tego obawiać. Wnętrze urządzone zgodnie z feng shui może wyglądać normalnie, europejsko.

 

Znając twoje preferencje na pewno uda nam się tak zaaranżować przestrzeń, by odpowiadała na twoje potrzeby i upodobania, a jednocześnie sprzyjała dobremu przepływowi.

UMÓW TERMIN

To naprawdę możliwe!

 

Jeśli w tym momencie zrobisz pierwszy krok, za 3 miesiące będziesz miał w ręce gotowy projekt!

 

Na wizualizacjach dokładnie zobaczysz wnętrze swoich marzeń, lista elementów ułatwi Ci zakupy i pozwoli zapanować nad budżetem, a dokumnetacja techniczna ułatwi współpracę z ekipą remontową. 

 

W projekcie maksymalnie wykorzystamy potencjał twojego mieszkania. W oparciu o zasady sztuki feng shui wzmocnimy strefy odpowiadające za zdrowie, relacje i bogactwo. Wykanamy wykres na podstawie kierunku skierowania i osadzenia budynku oraz roku jego powstania i dobierzemy kolory odpowiadające wspierającym żywiołom. 

Jeżeli uważasz, że: 

 

 • uważasz, że zawsze warto pomóc szczęściu i jesteś otwarty na odrobinę metafizyki

 • jesteś "nietechniczny" i obawiasz się samodzielnego podejmowania wszystkich decyzji związanych z wykończeniem

 • nie potrafisz sobie wyobrazić jak to będzie wyglądało, nie masz wyobraźni przestrzennej, ani nie wiesz co do czego pasuje

 • brakuje Ci czasu

 • boisz się, że podejmiesz decyzje, które będą kosztowne i zepsują cały efekt

 • nie chcesz zagłębiać się w tematy, na któych się nie znasz

 • obawiasz się współpracy z ekipą remontową

 • martwisz się, że  efekt nie będzie taki jak chciałeś 

 • masz tylko mglistą wizję jak ma wyglądać twój wymarzony dom, albo masz aż nadto pomysłów, które nijak nie kleją się w całość

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Tworzymy piękne wnętrza, które  mają odpowiadać twoim potrzebom, wspierać przepływ energii, dbać o domowników i poprawiać humor 

 • Z nami nie musisz się martwić, że wtopisz 10.000 albo 20.000 zł na płytki, które tak świetnie wyglądały w sklepie, a w twojej łazience już jakoś nie... 

 • Jeśli nie będziesz chciał, nie będziesz musiał wogóle jeździć po sklepach, żeby dobrać odcień kremowego spośród róży pustyni, perły północy, czy cotton candy. 

 • Zobaczysz dokładnie jak to wszystko będzie wyglądało zanim zaczniesz remont.

 • Nie zaskoczy Cię budżet - ustalimy go już na początku pracy i na tej postawie dobierzemy materiały.

 • Otrzymasz listę wszystkich potrzebnych do realizacji materiałów wraz ze szczegółowym kosztorysem i linkami do sklepów.

 • Dokumentacja tachniczna ułatwi współpracę z wykonawcami i zapytania o oferty.

 

 

Nasza oferta jest stworzona dla Ciebie!

A gdyby to marzenie zacząć realizować już dziś?

Piątek po pracy. Otwierasz drzwi i jesteś w domu. Wszystko ma swoje miejsce: wkładasz kurtkę do szafy, wieszasz torebkę na specjalnym haczyku i siadasz na miękkiej ławeczce żeby ściągnąć buty. Lubisz ten cynamonowy zapach i ciepłe drewno pod stopami.

Zapalasz nastrojowe światło (te wiklinowe boho kinkiety, to był strzał w dziesiątkę!) i płynnie przechodzisz do kuchni. Jest taka jak chciałaś – po prostu wymarzona. Kolorowe, hiszpańskie płytki nad blatem od razu poprawiają Ci nastrój. Z podświetlonej witrynki, na wysokości Twojej głowy, wyciągasz ulubioną filiżankę. Jednym kliknięciem ekspresu przygotowujesz pyszne cappuccino, uśmiechając się na myśl, co o tej godzinie powiedzieliby na to Włosi.

Idziesz do salonu, gdzie na puchatym dywanie czeka zielona sofa, którą upatrzyłaś sobie jeszcze przed remontem. Układasz się wygodnie, rozprostowujesz nogi, a kawkę odkładasz na złotą tacę stoliczka-pomocniczka.

Opis efektów pracy nad jednym z naszych ostatnich projektów prozą ;)

Zastanawiałeś się dlaczego przestrzeń wokół nas ma tak duże znaczenie?

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wielu naszych klientów przyznaje, że:

Każdy kieruje się czymś innym w urządzaniu własnego domu, ale wszyscy dążymy do tego samego - chcemy czuć się w nim dobrze!

 

To co sprawia, że czujemy się “dobrze” leży głęboko w naszej podświadomości. Oprócz dobrze rozmieszczonych szafek w kuchni, czy harmonijnie dobranych kolorów, dobre wnętrze powinno wspierać przepływ energii.

 

W twoim mieszkaniu znajdują się strefy wspierające odpoczynek, pieniądze, czy kreatywność. Ważne by ich nie pomylić i dobrze wykorzystać.

przytłacza ich myśl, że urządzenie mieszkania to ogromny koszt, sięgający nawet kilkuset tysięcy złotych, dlatego strach przed popełnieniem błędu jest spory

 

męczy się na samą myśl o tym, że wieczorem zamiast odpalić Netfliksa lub iść na pizzę z przyjaciółmi będą musieli krążyć po sklepach, by dopasować drzwi do podłogi, albo zastanawiać się czym się różni deska warstwowa od podłogi winylowej

 

w pracy zamiast odhaczać taski, czy skupić się na spotkaniu robią cichaczem "doktorat z mieszknia" - czy lepsza będzie ościeżnica bezprzylgowa, czy drzwi ukryte...?

 

a w nocy zamiast... spać, dyskutują z partnerem nad wyborem gniazdek i włączników (Serio...! Tego też jest milion rodzajów!)

 

kompletnie nie potrafią dobrać odpowiedniej wielkości mebli i drżeli w oczekiwaniu na dostawę kanapy. 

 

PROJEKTY W ZGODZIE Z FENG SHUI

Urządzenie wymarzonego domu to wielki stres i milion decyzji do podjęcia, 
często pod presją czasu 

Wyobraź sobie 
Twoje wymarzone mieszkanie...

Twój dom może rozpieszczać Cię codziennie!

Czy wiesz, że przestrzeń wokół Ciebie może odmienić całe życie?

 

Życie w domu urządzonym zgodnie z feng shui, to pozytywna rewolucja.

 

Zwrot o 180 stopni w kierunku własnego szczęścia i spełnienia!

 

Home

Kontakt

wyceń projekt

Feng shui

Portfolio

Usługi wykończeniowe

Projekty wnętrz

sklep

Polityka prywatności

Regulamin

biuro@realizatornia-studio.pl

+48 534708521

+48 787711391

Co to jest feng shui i dlaczego nie możesz przepuścić okazji, by twój nowy dom pracował na twój dobrostan?