Zaplanuj remont i nie martw się o budżet!

Jaki jest budżet? Zwykle, gdy zadajemy klientom to pytanie słyszymy: “nie mam pojęcia”, “nie orientuję się”, “może wy powiedzcie, ile możemy się spodziewać”... 

 

Kwestia kosztów remontu to z pewnością temat, który spędza Ci sen z powiek. Martwisz się zapewne, czy Twoje przewidywania co do kosztów są realne, czy kwota którą planujesz na to przeznaczyć starczy na wszystko o czym marzysz w swoim nowym domu, a jeśli nie to czy uda się znaleźć sensowny kompromis. 

 

Szalone ceny, to obecnie temat na topie i niestety dotyczy również (a może szczególnie) materiałów budowlanych. Dlatego zaplanowanie budżetu wykończenia jest bardzo trudne.

Stoisz przed decyzją o zakupie mieszkania? Zastanawiasz się ile będzie kosztowało wykończenie mieszkania, które już kupiłeś? Chciałbyś dowiedzieć się ile wydasz na urządzenie swojego wymarzonego loklum?

Zastanawiasz się ile wydasz na remont lub wykończenie swojego mieszkania?

 

 

 

Jeśli chcesz zorientować się ile może wynieść koszt wykończenia Twojego mieszkania pobierz nasz darmowy kalkulator kosztów już teraz!

 

Zapisz się do listy mailingowej i pobierz darmowy kalkulator kosztów remontu.

 

Jako Realizatornia wielu lat zajmujemy się kompleksowym wykańczaniem i generalnymi remontami mieszkań.

 

Stale monitorujemy koszty materiałów wykończeniowych i na postawie naszych “wewnętrznych” podsumowań kosztów remontów z faktycznie wykonanych kompleksowych prac przygotowałyśmy kalkulator, który da Ci wstępne rozeznanie w kosztach materiałów wykończeniowych do Twojego nowego domu. 

Home

Kontakt

wyceń projekt

Feng shui

Portfolio

Usługi wykończeniowe

Projekty wnętrz

sklep

Polityka prywatności

Regulamin

biuro@realizatornia-studio.pl

+48 534708521

+48 787711391