Home

Kontakt

wyceń projekt

Feng shui

Portfolio

Usługi wykończeniowe

Projekty wnętrz

sklep

02 lipca 2020

Trochę o nas od kuchni

Na początek chciałybyśmy się przedstawić trochę bardziej prywatnie.

 

Anna 

Architekt wnętrz. Absolwentka Wydziału architektury wnętrz Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Serce naszego zespołu - autorka większości szalonych rozwiązań i aranżacji. Chłopaki z ekipy remontowej dostają gęsiej skórki na wieść o jej kolejnych pomysłach, za to efekt końcowy zachwyca wszystkich!

 

Agata

Z wykształcenia prawnik. Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego. Ogarnia umowy, rozmowy z zarządcami, telefony do księgowej. Przewiduje problemy, bywa że niszczy marzenia (na realizację tych najbardziej odjechanych projektów), zdarza jej się też zabłysnąć wnętrzarskim geniuszem. 

 

Jesteśmy siostrami, a więc można śmiało powiedzieć, że znamy się od dziecka (a Agata Annę nawet od urodzenia). Oznacza to, że Agata jest starszą siostrą.  Typową, a wręcz stereotypową starszą siostrą. Już w czasach, gdy szalonym wysokiem było wspinanie się na orzecha w sadzie babci, próbowała powstrzymać wszystkich, którzy podejmowali wbrew zakazom to wyzwanie i nazywana była przez Annę i resztę dzieci “Głosem Rozsądku”. Przy czym zaznaczyć trzeba, że z kolei Anna jest wzorcową wręcz młodszą siostrą. Wiecznie z głową w chmurach, lekko szaloną artystką, która w czasach studenckich regularnie w tajemnicy przed rodzicami podróżowała samotnie autostopem (a nawet planowała tym sposobem podróż do Paryża), co przyprawiło Agatę - Głos Rozsądku o pierwsze siwe włosy już w wieku 20 lat.

 

Odkąd w 2016r. zaczęłyśmy wspólnie działać na rynku nieruchomości okazało się, że pragmatyzm i rozsądek starszej siostry uzupełniają się bardzo dobrze z artystycznym flow i żywiołowością młodszej. Pomimo różnicy charakteru, potrafimy przebrnąć razem przez wszelkie trudności, przekonać się wzajemnie do swoich racji, rozwiązywać problemy. Być może to zasługa długotrwałej znajomości, być może jesteśmy idealnym przykładem na prawdziwość powiedzenia "co dwie głowy to nie jedna". 

 

W projektowaniu wnętrz stawiamy przede wszystkim na oryginalność. Chcemy, żeby nasze mieszkania były świeże, z artystycznym polotem. Dużo radości sprawia nam realizacja szalonych pomysłów, jak np. wykonanie malowidła w łazience, czy własnoręczna renowacja mebli. Nie zawsze te szaleństwa okazują się trafione. Naszą najbardziej spektakularną klapą była renowacja starego parkietu, który postanowiliśmy pomalować na czarno. Efekt, delikatnie mówiąc nie powalał, więc z pomocą musiała przyjść profesjonalna firma od drewnianych podłóg. Ważny jest dla nas również aspekt funkcjonalny. Nie cofamy się przed wyburzaniem ścian, jeśli może to poprawić widoczność na telewizor albo komunikację w kuchni.  

 

 

 

Polityka prywatności

Regulamin

biuro@realizatornia-studio.pl

+48 534708521

+48 787711391