Feng shui

Niech Twoje mieszkanie ładuje energią i zachwyca

Twój dom może rozpieszczać Cię codziennie!

Czy wiesz, że przestrzeń wokół Ciebie może odmienić całe życie?

Życie w domu urządzonym zgodnie z feng shui, to pozytywna rewolucja

Zwrot o 180 stopni w kierunku własnego szczęścia i spełnienia!

Każdy kieruje się czymś innym w urządzaniu własnego domu, ale wszyscy dążymy do tego samego – chcemy czuć się w nim dobrze!

To co sprawia, że czujemy się “dobrze” leży głęboko w naszej podświadomości. Oprócz dobrze rozmieszczonych szafek w kuchni, czy harmonijnie dobranych kolorów, dobre wnętrze powinno wspierać przepływ energii.

W twoim mieszkaniu znajdują się strefy wspierające odpoczynek, pieniądze, czy kreatywność. Ważne by ich nie pomylić i dobrze wykorzystać.

Wielu naszych klientów przyznaje, że

  • przytłacza ich myśl, że urządzenie mieszkania to ogromny koszt, sięgający nawet kilkuset tysięcy złotych, dlatego strach przed popełnieniem błędu jest spory
  • męczy się na samą myśl o tym, że wieczorem zamiast odpalić Netfliksa lub iść na pizzę z przyjaciółmi będą musieli krążyć po sklepach, by dopasować drzwi do podłogi, albo zastanawiać się czym się różni deska warstwowa od podłogi winylowej
  • w pracy zamiast odhaczać taski, czy skupić się na spotkaniu robią cichaczem „doktorat z mieszkania” – czy lepsza będzie ościeżnica bezprzylgowa, czy drzwi ukryte…?
  • a w nocy zamiast… spać, dyskutują z partnerem nad wyborem gniazdek i włączników (Serio…! Tego też jest milion rodzajów!)
  • kompletnie nie potrafią dobrać odpowiedniej wielkości mebli i drżeli w oczekiwaniu na dostawę kanapy.

Wyobraź sobie Twoje wymarzone mieszkanie…

Piątek po pracy. Otwierasz drzwi i jesteś w domu. Wszystko ma swoje miejsce: wkładasz kurtkę do szafy, wieszasz torebkę na specjalnym haczyku i siadasz na miękkiej ławeczce żeby ściągnąć buty. Lubisz ten cynamonowy zapach i ciepłe drewno pod stopami.

Zapalasz nastrojowe światło (te wiklinowe boho kinkiety, to był strzał w dziesiątkę!) i płynnie przechodzisz do kuchni. Jest taka jak chciałaś – po prostu wymarzona. Kolorowe, hiszpańskie płytki nad blatem od razu poprawiają Ci nastrój. Z podświetlonej witrynki, na wysokości Twojej głowy, wyciągasz ulubioną filiżankę. Jednym kliknięciem ekspresu przygotowujesz pyszne cappuccino, uśmiechając się na myśl, co o tej godzinie powiedzieliby na to Włosi.

Idziesz do salonu, gdzie na puchatym dywanie czeka zielona sofa, którą upatrzyłaś sobie jeszcze przed remontem. Układasz się wygodnie, rozprostowujesz nogi, a kawkę odkładasz na złotą tacę stoliczka-pomocniczka.

Wykres feng shui przygotowany indywidalnie dla Twojego mieszkania

Czujesz, że chcesz coś zmienić, ale nie wiesz co. Może we wnętrzu, a może też w życiu. Czujesz, że ciągle spotykają Cię te same sytuacje. Być może nie potrafisz dobrze się wysypać w swojej sypialni? A może od rana łapiesz stres pijąc kawę w swojej czarno-białej kuchni? Nie wybierasz się do konsultanta feng shui, nie chcesz wydać kilku tysięcy na kompleksową ekspertyzę, ale ciekawi Cię ten temat. Wiesz, że przestrzeń ma swoją energię i zastanawiasz się, jak to jest w Twoim mieszkaniu.

Jeśli wierzysz, że warto pomóc szczęściu, wykres feng shui jest dla Ciebie. Chcesz dowiedzieć się co wpływa na Ciebie w Twoim mieszkaniu? Oraz jak można wspierać zdrowie, relacje, a nawet finanse?

Z wykresu feng shui dowiesz się jaki jest potencjał Twojego mieszkania i które strefy warto wspierać odpowiednimi kolorami i elemetami wyposażenia.

Co otrzymasz kupując wykres feng shui?

Otrzymasz wykres przygotowany specjalnie dla Twojego mieszkania z opisem każdej z 8 stref. Dowiesz się gdzie znajdują się strefy bogactwa, zdrowia, kreatywności, czy relacji, czyli na przykład, gdzie jest najlepsze miejsce do pracy, w którym pokoju najlepiej urządzić sypialnię, a gdzie najlepiej zbyt często nie przebywać.

Dodatkowo wykres zawiera wskazówki, jak najlepiej urządzić przestrzeń aby wspierać dobre i niwelować złe wpływy. Wskazówki dotyczą odpowiedniej kolorystki, materiałów, kształtu mebli, czy dekoracji, a także propozycje zmian w romieszczeniu mebli. Wszystko w postaci graficznego opracowania na planie Twojego mieszkania.

Czego będziemy potrzebować?

Po zamówieniu i opłaceniu wykresu prześlij nam adres oraz rzut swojego mieszkania. Będzie nam również potrzebna informacja, kiedy został wybudowany budynek (rok powstania, przynajmniej w przybliżeniu). Po otrzymaniu tych informacji prześlemy Ci wykres dla Twojego mieszkania w terminie 5 dni roboczych.

Tylko zmiana powoduje zmianę

Jeśli tkwisz w miejscu, nie widzisz sposobu na poprawę swojej sytuacji, coś w Twoim życiu nie działa, być może nawet nie wiesz co, albo po prostu chcesz jeszcze bardziej pomóc szczęściu.

Jeśli potrzebujesz zmiany, zyskaj świadomość i pozytywne nastawienie, że zmiany, które wprowadzisz będą działały na Twoją korzyść.

Dowiedz się, czy Twoje otoczenie wspiera Cię w ważnych dla Ciebie sferach życia oraz czy można coś poprawić.

Zyskaj większy spokój i poczucie harmonii.

Być może po drobnej metamorfozie mieszkania czekają Cię nagłe, miłe zdarzenia – niespodzianki.

Wspieraj zdrowie, relacje, rozwój osobisty oraz bogactwo!