Realizacje

Remonty pod nadzorem architekta wnętrz

Wykończenie mieszkania nie musi być drogą przez mękę!

  • Odpuść stres – rób to co kochasz i potrafisz!
  • Dobrze jest zaufać. Oddaj nam klucze i poczekaj na efekt WOW
  • Remont pod nadzorem architekta wnętrz oszczędzi Ci czasu i nerwów.

Szukanie fachowców, porównywanie ofert, analizowanie opinii,

dogrywanie terminów…

Jeśli planujesz remont lub wykończenie nowego mieszkania przed Tobą długa droga. Bez dobrej organizacji i dużego zaangażowania może okazać się, że będzie to droga przez mękę. Tak, bywa że nie jest łatwo… Fachowcy to specyficzny typ człowieka. Możesz mieć wrażenie, że mówicie innymi językami. Na dodatek mają terminy – każdy swoje, niekoniecznie zsynchronizowane i rzadko ich dotrzymują. Mają też wieeele pytań – Pani Aniu ta wanna w którą stronę do ściany, płytki prostopadle do tej, czy do tamtej ściany, gdzie mam zrobić kable do lamp – proszę mi narysować krzyżyki na suficie. Musisz nastawić się na gorącą linię. Telefon od fachowca może zaskoczyć Cię, zarówno gdy siedzisz wygodnie przed komputerem i masz wszystko pod ręką, ale też, co bardziej prawdopodobne, pod prysznicem albo o 6 rano, gdy jeszcze nie zadzwonił Ci budzik.

A gdyby ktoś zrobił to za Ciebie?

Remonty pod nadzorem architekta wnętrz to rozwiązanie,
dzięki któremu ominie Cię masa niepotrzebnego stresu. Jeżeli:

  • Nie masz czasu i energii na rozmowy z fachowcami;
  • Nie czujesz się na siłach samodzielnie podejmować wszystkich decyzji związanych z remontem;
  • Nie sprawia Ci frajdy doglądanie postępu prac i wizyty na zakurzonej budowie;
  • Nie odróżniasz fugi ceramicznej od epoksydowej;
  • Marzysz o tym, żeby oddać klucze i poczekać na efekt wow

Tychy

2MSC

czas wykonania projektu, od zera

3MSC

czas przeprowadzenia remontu

Myślałeś o tym, żeby oddać komuś klucze i po kilku miesiącach wprowadzić się do gotowego mieszkania? Tak właśnie zrobił właściciel tego apartamentu w Tychach, a my kolejny raz utwierdziłyśmy się w przekonaniu, że kompleksowa realizacja od projektu do efektu „wow”, to nasza ulubiona usługa.

Vintage Twist

1.5MSC

czas wykonania projektu, od zera

1.5MSC

czas przeprowadzenia remontu

Basia i Alex, czyli nasi klienci idealni. Obdarzeni ogromną fantazją i luzem w podejściu do urządzania swojego pierwszego domu. Dodatkowo ich radość płynąca z tego faktu była po prostu zaraźliwa, dlatego tą realizację ciągle wspominamy z uśmiechem. Od początku wiedzieliśmy, o co wzajemnie nam chodzi i jaki efekt chcemy osiągnąć. Dzięki entuzjazmowi właścicieli, realizacja była samą przyjemnością.

Mieszkanie informatyka

1MSC

czas wykonania projektu, od zera

1.5MSC

czas przeprowadzenia remontu

Z każdym klientem współpraca przebiega inaczej. W przypadku Przemka i Ani przebiegała pod hasłem „niemiecka precyzja”, co w zderzeniu z naszym artystycznym zacięciem powodowało pewne zamieszanie. Nie wszystkie krawędzie muszą być symetryczne, by ostateczny efekt był oszałamiający. Niekiedy efekt wow wywołuje właśnie celowe przesunięcie, czy przerwanie schematu.

Tychy Piłsudskiego

1MSC

czas wykonania projektu, od zera

5TYG

czas przeprowadzenia remontu

To mieszkanie urządzaliśmy dla syna właścicieli, który właśnie dostał się na wymarzone studia na akademii muzycznej. Kompleksowa realizacja zawsze przynosi nam najwięcej satysfakcji – dopiero kiedy wszystkie elementy są na miejscu, można docenić efekt. Wyzwaniem było zaplanowanie zabudowy, tak aby wykorzystać ograniczoną przestrzeń.

Świdnicka

3TYG

czas wykonania projektu, od zera

4TYG

czas przeprowadzenia remontu

W założeniu to budżetowe mieszkanie miało być czarno-białe, z mocnym akcentem na jak największą prostotę. Nie byłybyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie dorzuciły żółtych akcentów, które całkowicie postawiły na głowie plan prostego, minimalistycznego wykończenia.

Kijowska

3TYG

czas wykonania projektu, od zera

5TYG

czas przeprowadzenia remontu

Klienci chcieli urządzić mieszkanie studenckie, dlatego zależało im na jak najlepszym wykorzystaniu przestrzeni pod kątem ilości sypialni. Niesprzyjający układ instalacji zmusił nas do kreatywnego podejścia do tematu i tak powstała ukryta kuchnia w przedpokoju.

Korfantego

3TYG

czas wykonania projektu, od zera

10TYG

czas przeprowadzenia remontu

To mieszkanie w zabytkowej kamienicy było wyzywaniem remontowym nie tylko ze względu na skalę koniecznych prac, ale też dodatkowe ograniczenia związane z nadzorem konserwatora. Efekt końcowy wynagrodził nam te trudy, a klienci byli oczarowani swoim nowym mieszkaniem.

Panewnicka

3TYG

czas wykonania projektu, od zera

6TYG

czas przeprowadzenia remontu

To przykład mieszkania, w którym udało się maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Pełnowymiarowa kuchnia, zgrabny kąt do wypoczynku i stolik do jedzenia – tak właśnie wyglądają kompaktowe, ale  kompleksowe projekty w naszym wykonaniu.

Jak wygląda praca nad projektem?

Rozmowa o etapach projektu jest ważna, ponieważ ułatwia zarządzanie projektem i minimalizuje ryzyko nieporozumień, co przekłada się na efektywną realizację.

01. Konsultacja wstępna

Porozmawiamy na żywo lub on-line, by ustalić Twoje potrzeby i priorytety.

02. Analiza Feng shui

Ustalimy słabe i mocne strony twojego mieszkania, a także elementy wspierające dobrą energię i osłabiające złą.

03. Rozkład funkcjonalny

Porozmawiamy na żywo lub on-line, by ustalić Twoje potrzeby i priorytety.

04. Projekt koncepcyjny

Widoki 3D oraz fotorealistyczne wizualizacje

05. Projekt wykonawczy i lista elementów

Wykonamy niezbędą dokumnetację techniczną oraz listę wszytskich wykorzystanych elementów wraz z szacunkowym kosztorysem