Projekty wnętrz

Mieszkania które ładują energią i poprawiają humor!
Umów się na bezpłatną konsultację już dziś!

Wielu naszych klientów przyznaje, że:

  • przytłacza ich myśl, że urządzenie mieszkania to ogromny koszt, sięgający nawet kilkuset tysięcy złotych, dlatego strach przed popełnieniem błędu jest spory

  • męczy się na samą myśl o tym, że wieczorem zamiast odpalić Netfliksa lub iść na pizzę z przyjaciółmi będą musieli krążyć po sklepach, by dopasować drzwi do podłogi, albo zastanawiać się czym się różni deska warstwowa od podłogi winylowej

  • w pracy zamiast odhaczać taski, czy skupić się na spotkaniu robią cichaczem „doktorat z mieszkania” – czy lepsza będzie ościeżnica bezprzylgowa, czy drzwi ukryte…?

  • a w nocy zamiast… spać, dyskutują z partnerem nad wyborem gniazdek i włączników (Serio…! Tego też jest milion rodzajów!)

  • kompletnie nie potrafią dobrać odpowiedniej wielkości mebli i drżeli w oczekiwaniu na dostawę kanapy.

Tworzymy piękne wnętrza, które mają odpowiadać twoim potrzebom, wspierać przepływ energii, dbać o domowników i poprawiać humor

Z nami nie musisz się martwić, że wtopisz 10.000 albo 20.000 zł na płytki, które tak świetnie wyglądały w sklepie, a w twojej łazience już jakoś nie…

Jeśli nie będziesz chciał, nie będziesz musiał wogóle jeździć po sklepach, żeby dobrać odcień kremowego spośród róży pustyni, perły północy, czy cotton candy.

Zobaczysz dokładnie jak to wszystko będzie wyglądało zanim zaczniesz remont.

Nie zaskoczy Cię budżet – ustalimy go już na początku pracy i na tej postawie dobierzemy materiały.

Otrzymasz listę wszystkich potrzebnych do realizacji materiałów wraz ze szczegółowym kosztorysem i linkami do sklepów.

Dokumentacja techniczna ułatwi współpracę z wykonawcami i zapytania o oferty.

Kato Iberica

5TYG

czas wykonania projektu, od zera

7TYG

czas przeprowadzenia remontu

…czyli – trochę Hiszpanii w Katowicach. Czujesz miętę? Zajrzyj do przytulnego salonu, w którym miękka kremowa sofa zaprasza mieszkańców do spędzenia leniwego letniego popołudnia z książką i kieliszkiem tinto de verano. Jak widać nie tylko my mamy słabość do „ławki w kuchni”. Właściciel tego mieszkania również docenił pomysł i już planuje sobotnie wieczory z przyjaciółmi przy domowej pizzy i partyjce Scrabbli. 

Sokolska Tower

3TYG

czas wykonania projektu, od zera

5TYG

czas przeprowadzenia remontu

Niewielki apartament, w którym razem z właścicielem postanowiliśmy wycisnąć maxa. Na zaledwie 40m2 jest więc sypialnia, pełnowymiarowa kuchnia z miejscem do jedzenia, spore szafy na wszystkie sukienki, ale też odkurzacz i deskę do prasowania, wielki prysznic oraz zapierający dech w piersiach widok z balkonu.

Black Ipanema

4TYG

czas wykonania projektu, od zera

8TYG

czas przeprowadzenia remontu

Ten apartament na wynajem miał być elegancki i w „hotelowym” stylu. W małej nieustawnej strefie dziennej, udało się pomieścić część wypoczynkową oraz jadalnianą. Czarne akcenty dodają nieco drapieżnego, ale jednak eleganckiego charakteru.

Deep red scandi

5TYG

czas wykonania projektu, od zera

9TYG

czas przeprowadzenia remontu

Właściciele podobnie jak my lubią odważne kolory, rośliny i akcenty boho. Drewniana podłoga, cegła nad blatem oraz wiklinowa lampa dodają 1000pkt. do przytulności. Czy też mielibyście ochotę ugotować w tej kuchni ostre czerwone curry z bakłażanem?

Leśny

3TYG

czas wykonania projektu, od zera

6TYG

czas przeprowadzenia remontu

Oto elegancja w rustykalnym wydaniu. Płytki rodem z Andaluzji skradły serce właściciela tego mieszkania. Poza tym zamarzył o leśnej tapecie. I tak powstało to przytulne mieszkanie. Eleganckie akcenty i głęboka zieleń ścian nie przytłacza. Przytulności dodaje cegła i miękkie faktury dywanów. 

Pieprz i sól

3TYG

czas wykonania projektu, od zera

7TYG

czas przeprowadzenia remontu

Eleganckie z twistem w stronę retro. Dla właścicieli ważne było zaplanowanie miejsca dla roślin, które przeprowadzały się razem z nimi. 

playa turquesa

6TYG

czas wykonania projektu, od zera

12TYG

czas przeprowadzenia remontu

Miało być lekko, prosto i praktycznie, ale w żyłach właścicieli płynie południowa krew, co widać już od progu. Turkusowe akcenty już od progu pozwalają się poczuć jak na egzotycznej spokojnej plaży. 

Jak wygląda praca nad projektem?

Rozmowa o etapach projektu jest ważna, ponieważ ułatwia zarządzanie projektem i minimalizuje ryzyko nieporozumień, co przekłada się na efektywną realizację.

01. Konsultacja wstępna

Porozmawiamy na żywo lub on-line, by ustalić Twoje potrzeby i priorytety.

02. Analiza Feng shui

Ustalimy słabe i mocne strony twojego mieszkania, a także elementy wspierające dobrą energię i osłabiające złą.

03. Rozkład funkcjonalny

Porozmawiamy na żywo lub on-line, by ustalić Twoje potrzeby i priorytety.

04. Projekt koncepcyjny

Widoki 3D oraz fotorealistyczne wizualizacje

05. Projekt wykonawczy i lista elementów

Wykonamy niezbędą dokumnetację techniczną oraz listę wszytskich wykorzystanych elementów wraz z szacunkowym kosztorysem