biuro@realizatornia-studio.pl

Kontakt

Obszar 
działania

Twój email
Imię i nazwisko
Treść
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Umów spotkanie

Koncepcyjny projekt wnętrza

Kompleksowy projekt wnętrza

Projekty wnętrz

 

+48 534708521

+48 787711391

Wykonujemy kompleksowe projekty całych domów i mieszkań oraz poszczególnych pomieszczeń. Przede wszystkim staramy się wysłuchać potrzeb klienta, tak aby projekt odpowiadał potrzebom domowników oraz odzwierciedlał wizję ich wymarzonego domu.

 

Kompleksowy projekt wnętrza obejmuje:

 

  • spotkanie rozpoznawcze, mające na celu ustalenie kierunku projektu, zebranie inspiracji i wytycznych,
  • wizualizacja 3D układu projektowanych pomieszczeń,
  • dobór materiałów,
  • fotorealistycze wizualizacje projektowanych pomieszczeń,
  • dokumentacja techniczna (obejmująca rysunki techniczne planowanych wyburzeń, zabudowy, rysunki punktów instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, rysunki dla wykonawców – glazurnika, szklarza, rysunki zabudowy na wymiar, innych mebli na wymiar, przekroje i rzuty ścian, schemat układu podłóg)
  • lista elementów – zestawienie wszystkich użytych materiałów.

Koncepcyjny projekt wnętrza obejmuje wizualizację 3D wykonaną na podstawie inspiracji i wytycznych otrzymanych od klienta. Możemy przygotować go na podstawie rzutu, rysunku projektowanych pomieszczeń, który możesz wykonać odręcznie sam. Pomocne będą także zdjęcia. Koncepcyjny projekt wnętrza, to doskonała propozycja dla osób które potrzebują pomysłu na swoje wnętrze, albo mają własną wizję, ale chcą skonsultować ją z fachowcem i upewnić się, że planowane rozwiązania rzeczywiście się sprawdzą. Koncepcyjny projekt wnętrza możemy z powodzeniem wykonać zdalnie, jednak jeśli jest taka potrzeba możemy spotkać się na miejscu, by omówić na żywo wszystkie szczegóły.